kablik

Jaké je u vás počasí?

V Brně je krásně, hlaste kde prší, či je bouřka nebo přímo potopa at máme přehled…
Doplňuji:
ted to dorazilo do brna, fičí a prší…

Nejlepší odpověď
quentos

Trutnov – zataženo, zjevně se to každou chvíli spustí. Takovýhle počasí jsem potřeboval v sobotu a samotřejmě nic :{(>

Další odpovědi
Sůwa

Praha – prší, ale krásně 🙂

zjentek

OPava- slunko mlátí jak sedlák cepem ,)
Doplňuji:
petka, musíš říct kde, jinak je to chatovací

hanny 2

Brno,18hod.,28°C,ne­prší, je zataženo,ale žádná hrůza,zatím to na déšť nevypadá.

petka.s

u nas prsi

fandosaurus

Pardubice – Prší

bolak

http://radar.bou­rky.cz/

Блaнкa

Šumperk – zataženo, pár kapek, hřmí

kote2010

Nová Paka 22:20 Lehce prší, nefouká, krásný čerstvý vzdoušek. V posteli je stejně nejlíp a pokud je v dosahu tv nemá to chybu :)

briketka10

v Pardubicích to jde 20°C
včera lilo, dnes nee :)