Jahoda

Jaké je u vás počasí?

Jaké je u vás počasí? U nás na Jesenicku je bouřka a před chvílí šíleně lilo. Strašnýýý. Už se těším na léto, protože to je moje nejoblíbenější období 🙂

Nejlepší odpověď
ten který je

Praha – zataženo,občas poprchává a smutno.:-(

Další odpovědi
dagry

Lucimio, to je právě to jaro ve své celé hnusotě. Proto nechápu jak se někdo může těšit na jaro, protože to je opravdu hodně odporné období. Po zimě mokro, vlhko a neustálé pršení, sněžení a zase pršení. A já jsu taky z Jesenicka (jako Jahoda) a proto se těšívám na podzim, protože ten je tady úžasný.

Miroslavst

Mělo by se tu psát -odpovídat slušně, takže nemohu odpovědět, jelikož u nás je to na .....
No prostě prší, prší a prší.

led

aprílové mokro

holčička

U nás na Ostravsku,sem tam poprchává a je zataženo.Takže počasí na houby.!

P3p!no

U nás na Svitavsku je to hrůza, snad skoro týden v kuse prší.Už se nemůžu dočkat sluníčka a až budu moct jít zase ven užívat si krásného počasí.

Blecha

stále prší

Lucimia

V Jihlavě je celý den zataženo, občas poprchává ale ne moc. Všude mokro. Už chci jaro…:-(

lejla37

V havířově pořád jen prší. Už toho mám plné zuby!!! 😁

Michal

Tak akorát na spaní.