Marty Koller

Jaké je to mít za přítelkyni cikánku? Proč většina cikánek nechtějí pracovat?

Jaké to je každý večer chodit na cikánskou párty?

Nejlepší odpověď
elkon

Mají to v genech, kočovali, kradli, nepracovali. Nejen ženy, všichni.

Další odpovědi
da ny

Netuším.
Mnoho Romů nic neumí, rodiče je nevedou jk pracovním návyků,
Jsou obtížně zaměstnatelní a mzdu by chtěli poslaneckou.
Od malička jim na lavicích/židlích ÚP rodiče vyprávějí, jak tam také budou chodit :) Některé dívky jsou vychovávány v tom, že muž finančně zabezpečí je a rodinu.
Spoléhají na dávky státní sociální podpory.
Jaké to je, mít za přítelkyni/přítele cikána netuším. Zkoušet nebudu.
Odpuzuje mne v čekárně, ordinaci, vMHD, jejich upocená pižmo. Silné voňavky.

Ametyst

Některé v mladí vypadají i hezky, ale hrozně rychle zestárnou. Problém je, že ona je součástí velké rodiny, a když s ni nezacházíš hezky, došlápnou si na tebe muži rodu.To by nechtěl zažít nikdo.

Alesh

To nevím, nikdy jsem žádnou neměl, ale určitě bych s tím problém neměl, podle mě holka jako každá jiná na barvě pleti nebo původu nesejde. Problém je spíš se k nějaké dostat, je to vlastně podobné jako s cizinkami. Zkus chodit třeba s Vietnamkou?! Prostě problém.
Já myslím, že spousta lidí nechce pracovat, je ubohé takto stereotypizovat, já bych se na na práci taky nejradši vys…kašlal. Co z toho chodit do práce jako mezek s vidinou, že se možná jednou dožiju důchodu. 😉 Když vidím, čím se dá dneska živit… nazývat prací se to často moc nedá (sportovec, youtuber, influencer…). 🙂
Hele, tak na cikánské party jsem taky nebyl a jako proč ne, kdybych měl možnost, tak bych vyzkoušel. 🙂 Jinak pochybuju, že někdo na ni dokáže chodit každý večer. Minimálně pár večerů v roce určitě vynechá. 🙂

led

Pozor na oslovenie. Dnes vraj už nie sú Cikáni, ale Rómové.

Vaše všetky 3 otázky sú založené na všeobecnom skreslení.
Rómovia sú rovnakí ľudia ako Česi, Slováci, Nemci, Angličania, či dokonca zmeska národností z celého sveta Američania.
1 – rovnaké ako mať za priateľku ženu rovnakého alebo iného etnika. Hlavne, ak si rozumiete.
2 – skreslená informácia – väčšina „cikánek“ pracuje a chcú pracovať
3 – tak tu už nemôžem presnejšie definovať, ale myslím, že je to rovnaké ako „každý večer chodit na párty“ ktorehokoľvek etnika a národnosti.

Skúste aspoň jeden večer (ak to nie je vaša živnosť) vynechať a spoznáte rozdiel, aké to je chodiť a nechodiť každý večer na párty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

elkon, to nepracovali před rokem 1989? Možná 1 promile to měli na háku, ale v krimu si to museli nadpracovat.