Terka318

Jaké je téma knihy Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel?

Dobrý den,
co je podle vás hlavním tématem knihy Stoletý stařík?

Odpovědi
Klára K.

četla jsem ji už straaašně dávno, nevím, jestli tam je vůbec nějaké vnitřní skryté poselství, ale první část mi přišla hodně komediální, trochu na téma „a tak proč ne“, proč by století důchodci nemohli jen tak vylézt oknem a ukrást kufr klukovi na nádraží?
A od poloviny mi to přišlo hodně o politice, taky trochu komediální, ale byl to spíš už ten humor „ze života“ (stařík udělal v podstatě plno přestupků a zločinů, od krádeže po zabití, ale kamarádil se s vysokými politickými osobami, a tak vyvázl), četla jsem to vážně už hrozně dávno, byla jsem docela malá (tak deset nebo jedenáct roků mi bylo), takže jsem to ještě moc nechápala.