dust8

Jaké je teď počasí na Uranu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Právě teď? To fakt nevím, protože je řádově pár světelných hodin daleko a než mi zpráva dorazí rychlostí světla, je už stará a neaktuální. Ale tipoval bych, že je tam strašná kosa a v noci tma.

Další odpovědi
zjentek

Teď? tak to ne, to není fér. Když jsem před necelými sedmi lety položil zde na serveru svou první otázku, proč jsou mé kalhoty špinavé od vajec, i když je obrátím naruby, byla mně smazána. Není to fér, nadržovat by se nemělo nikde, nikdy a v ničem.

marci1

Vzhledem k tomu, že je Uran nejchladnější planetou sluneční soustavy s min. teplotou cca –220°C, pak jistě spíše chladněji než tady. 🙂