Coon

Jaké je studovat ČVÚT/MATFYZ?

Musím se rozhodnout, kam na vysokou a vzhledem k tomu že o vysoké škole vím asi jen to, že se tam chodí na přednášky a skládají se tam zkoušky, chci se zeptat jak to studium vypadá. Hlavně co se vyučuje na ČVÚT – dopravní fakulta a jestli je MATFYZ skutečně jen pro geniální lidi 🙂 Díky moc.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Ahoj 🙂 Já studuju na ČVUT apodle mého pozorování bych řekla, že na ČVUT chodí lidé, kteří mají širší zajmy. Nemáš jen matiu a fyziku, ale i různé další věci. Nevím jak na dopravní, ale určitě tam bude i trocha historie a modelování a různé soutěže v kreativitě.
Co znám lidi z MatFyzu, jsou to samí takoví šprti, kteří jsou matikou úplně posedlí. Jsou to géniové, ale když jde o normální život, jsou asociální a neschopní 😁 Jako každý génius 🙂
Tak si vyber – baví tě víc věcí, chceš trochu víc pařit a vyjet třeba s Erasmem do zahraničí, Nebo chceš být génius na matiku, fyziku a celý život se živit počítáním, integrály a diferenciály…
Fakt je to na tobě 🙂

Další odpovědi
anetteline

Nesouhlasím s tím, že na MatFyz chodí převážně géniové, kteří jsou v reálném životě nepoužitelní. Já sama sice na MytFyz nechodím, ale znám několik lidí Z ČVUT i MatFyz a kalí se všude stejně :)Naopak, kamarádi v prváku na MatFyzu byli překvapení, jak normální (upravení, komunikativní atd.) jsou tam lidi!