Pauka9

Jaké je spojení na in-line stezku u Lipna z Prahy??

Dobrý den,
potřebovala bych si nějak zjistit jak se dostanu na in-line stezku u Lipna. Četla jsem, že je zde železniční stanice, ale předpokládám že z prahy nepojede…:D
Tak jsem se ohlížela kde by mohla být nejblíže autobusová zastávka, ale tu jsem také zatím nenašla…můžete mi s tím prosím poradit?? A můžete zde přihodit i nějaké vážně levné bydlení na přespání na jeden den, nepotřebujeme nic extra :)
Děkuji za ochotu a odpověď :)

Odpovědi
pokazdejinak

jezdím z Budějovic a když jedeš na Lipno, stejně se přestupuje – v Rybníku… zkoušela jsem to najít z Prahy a taky to jde jen s tím jedním přestupem:

http://jizdni­rady.idnes.cz/vla­kyautobusy/spo­jeni/

jinak ta cyklostezka až v Lipně nezačíná – dá se jet už od hráze přehrady – tam končí i vlaky… autobusy vždycky stavěly na druhé straně hráze, na takovém parkovišti, ale na mapě tu zastávku nevidím… možná už je zrušená, autobusy pak tedy jedou až přímo do Lipna

Doplňuji:
omlouvám se – správný odkaz:
http://jizdni­rady.idnes.cz/vla­kyautobusy/spo­jeni/?date=3.5­.2013+P%c3%a1&ti­me=9%3a00&f=Pra­ha&t=Lipno+nad+Vlta­vou&v=Rybn%c3%ad­k&fc=1&tc=1&di­rect=false&by­arr=false&sub­mit=true&af=fal­se&lng=C

janbratan

My když jsme bydleli v http://www.na­drybnikem.eu/ tak jsme jezdili kolem na tu stezku, a viděli jsme tam nádraží někde poblíž takže myslím že to nebude problém

anonym

Trasa cyklo a in-line stezky vede z Lipna do Frymburku a předpokládám, že i opačně :))
Z Prahy do Frymburku i do obce Lipno N/Vlt. je přímé spojení BUS (event. můžete přestoupit v Č.B. na směr do Č.K. a dále )
Ubytování si musíte někde najít na patřičných místech na netu, ale předpokládám že mimo sezónu se dá nocleh řešit i na místě.