marra4

Jaké je složení přípravku EasyBalance od Tetry, jde o chemii?

Jaké je složení přípravku EasyBalance od Tetry, všude se dočtu dávkování a k čemu slouží, ale co to vlastně je, nějaké složení, jako by bylo tajné, nebo co. děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do anglického zdroje, dovíte se i složení atd.
Najdete chemické přísady, složení.

https://www.what­sinproducts.com/ty­pes/type_deta­il/1/8013/stan­dard/Tetra%20A­quarium%20Aqu­a%20EasyBalan­ce%20with%20Ni­traban/20-012-005/page:1/sor­t:Chemical.che­mical_name/di­rection:asc

Další odpovědi
CTTON

Složení lze najít pod značením „složení“

metro

Všechno je chemie, i přírodní věci.

annas

CTTON,

vy byste bral na svou otázku takovou "neodpověď?