dust8

Jaké je pro vás nedostatkové zboží?

Nejlepší odpověď
autacek

Nedostatkové jsou teď covid vakcíny, to je top. :)

Další odpovědi
Kepler

Kvalitní chleba. Z desítek druhů, které jsou k dostání ve Valmezu vyhoví snad jen jeden.

Arne1

Je toho moc, zrovna vždy to které bych potřeboval. Nejhorší je, že to nedostatkové zboží je něco, co se u nás dříve normálně vyrábělo a prodávalo a teď už neexistuje. Například takové príma držáky na utěrky do kuchyně.

A třebas taková blbost, vyrábí se toho milinu kusů za pár halířů. Preformy PET, také se tomu říká zkumavky. Jen těžce sehnatelné, v obchodech cena 15 – 30 Kč. Přitom vyfouklou PETku seženete za 5 Kč, naplněnou i mnohem levněji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.