Mirrorwoman

Jaké je přesné zadání soutěže „hledá se modrý tygr“?

Chtěla bych odeslat příběh do soutěže „hledá se modrý tygr“. Bratr říkal, že musí být o tom, jak modrý tygr napravuje. Je to pravda, nebo může být příběh o čemkoli s modrým tygrem?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co má modrý tygr napravovat.

Pravidla soutěže:
Zadáním pro děti je vymyslet krátký příběh o tygrovi, který je modrý. Do předtištěného pracovního listu děti vytvoří vizualizaci (obrázkové provedení) příběhu tak, aby byl srozumitelný pomocí pouhých 6 obrázků. Bude-li potřeba k vysvětlení obrázků ještě něco dodat, mohou malí autoři přidat i stručný text či šipky znázorňující pohyb.

Doporučuje se přemýšlet jednoduše, důležitý je nápad a pointa. Je možné použít i některou z dalších postav: papoušek, rybička, pes, kočka, krysa, vosa, školnice, učitelka, učitel, spolužačka, spolužák.

http://www.mes­tovsetin.cz/sou­tez-hleda-se-modry-tygr-urceno-detem-zakum-1-stupne-zs/d-503946