Nikuuš

Jaké je pravé jméno rappera Fosco Alma a L.D ze skupiny MAAT?

Odpovědi
anonym

jak vzniklo jméno Fosco Alma?
Vzniklo tak nějak účelově. Prostě sem si jeden den sednul ke slovníku a vybíral slova co mě bavila, nakonec sem v různejch jazycích hledal spojení „temná duše“, protože sem v tý době byl nějak moc myšlenkama undergroundově založenej, no a nakonec to vylezlo myslim v italštině nebo španělštině jako Fosco Alma. Znělo to a tak sem to začal používat.