Jaké je poslední číslo před nekonečnem?

Nejlepší odpověď
huxa

nekonečno mínus jedna, takže nekonečno :)

Další odpovědi
www

Příště se nejdříve před svojí otázkou zamysli, ať není tak hloupá.
Pravděpodobně chceš ty číslice 1–0 vidět, což nelze, poněvadž nekonečno je nekonečno a nemůže mít žádné číslo. Pouze nekonečno mínus jedna.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-cislo-je-pred-lezatou-8

manon

V oboru jakých čísel? V oboru celých čísel a čísel přirozených by to bylo nekonečno –1.

venkovan

Zkoušel jsem ti to napsat přesně v římských číslech. Ale fakt to nedám – je téměř nekonečně dlouhé. A v arabských to samé. Tak jestli nemají východoasijské národy pro něj nějaký znak a nebo je potřeba se podívat na provázkové písmo indiánů. Oboje ale neznám.

mosoj

Je to přemýšlení o nesmrtelnosti chrousta.
Nekonečno není číslo ale abstraktní pojem. Takže těžko od pojmu odečítat číslo.
Takže celá myšlenka je nesmysl.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ne­kone%C4%8Dno

HOMER

Všechna čísla která jsme schopni si představit jsou nekonečnu vpodstatě stejně vzdálené .