Avatar uživatele
Retko

Jake je poradi vasich nejoblibenejsich hudebnich skupin?

Moje je toto:

  1. Nightwish
  2. Epica
  3. Within Temptation
  4. After Forever
  5. Soundrack Unreal Tournament

Tak se podelte. Chci pochytit nejakou inspiraci. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5214 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Džanička

Ahoj Retko moje oblíbené skupiny jsou tyto:
1– The Prodigy
2– Linkin Park
3– Scooter
4– 2Unlimited
5– ???
Já mám ráda elektronickou hudbu,house,a­pod.Vyrostla jsem na Esu,když ho ještě uváděla Tereza Pergnerová,jinak se mi líbí hlavně taneční hudba,akorát české moc nemusím..Džanička

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

čau retko jám ráda
1.RIHANU
2.AKON.
3.PUSSYCOT DOOLS
4.ENRIGUE IGLESIAS

  • VŠECHNY SUPR TANEČNÍ PECKY

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
COVERENDER

Ja teda vyhraněný seznam nemam. Poslouchám taneční hudbu ktera mi padne do oka a da se dobre poslouchat v aute a sem tam si dam Katapulty…česká klasika… 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

1)Tři sestry
2)Harlej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luciiik

ahoj, nevím, jestli ti to něco pomůže, ale třeba teď je mým novým objevem a oblíbencem Joe Bonamassa… nebo taky Michael Bublé (v Americe populární, u nás není moc známý), pak soundtracky, teď hlavně z anime (třeba od skupin Boom Boom Satellites nebo Nightmare).. no a když mám náladu na něco masově rozšířenějšího, tak klidně sáhnu třeba po Amy Winehouse, Sunrise Avenue, atd. … ale hodně toho, co běžně poslouchám, tu není, protože se mi často líbí jen 2–3 písničky od jednoho interpreta… a taky poslouchám hudbu jako je klasika, jazz, blues, občas alternativa, j-pop a j-rock, rock'n'roll je srdcovka a klasický rádiový pop moc nemusím, občas mě dokonce pořádně štve… mno takže jsem asi tak trochu výjimka mezi vámi. :) Ale což, každý má jiný vkus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

1.Deep Purple,2.Led Zeppelin,3.Sa­xon,4.Kiss,5.Y­es,6.Cult.Mám ráda hard rock 60.a 70.let.Ale těch kapel co se mi líbí je tolik,že by se sem nevešly.(Nightwish mezi ně taky patří):-)).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek