Rokio

Jaké je podle vás největší filmové či seriálové tajemství?

Zde je několik příklad filmových či seriálových tajemství:

  • Jak vypadá Hatake Kakashi bez masky (Naruto)?
  • Jak vypadá a jak se jmenuje manželka detektiva Colomba (Colombo)?
  • Co může za nízkou inteligenci Homera Simpsona (Simpsonovi)?
  • Jak vypadá Slender Man (film Slender Man)?

Odpovědi
luckykubrt

Podle mně je to seriál „LOST“ (Ztraceni). I když jsem viděl zřejmě všechny díly pořád má pro mně ten seriál nevysvětlená tajemství. Např. kde se vzali lední medvědi na ostrově; zmatek, který působí alternativní reality a jiné otazníky.

iceT

No, u toho Simpsona bych tipla, že v tom mají prsty tvůrci postavy…

Saiph

U Homera Simpsona by to mělo být tím, že si strčil skrz nos pastelku do hlavy.
Série 12. díl 9.

dubraro

1/ Snadno najdeš na Youtube.
2/ Poručík Columbo není ženatý, zmínky o ženě jsou jen součást jeho způsobu vyšetřováni.
3/ Dlouholetá práce v jaderné elektrárně v kombinaci s hojnou konzumací piva.
4/ Google najde na první pokus.

Pokud jde o nejtajemnější seriál, u mne vítězí Uneseni (Taken) a Twin Peaks.