chaa23

Jaké je podle vás nejnenáviděnější povoání ?

Nejlepší odpověď
marci1

Politik.

Další odpovědi
iceT

exekutor a revizor

Alesh

Ještě záleží na úhlu pohledu, jestli to myslíš jako z pohledu druhých nebo z pohledu vlastního, že zkrátka někdo něco dělá, protože mu nic jiného nezbývá nebo nevidí jinou šanci.
V té první kategorii to jsou nepochybně politici a pak určitě ti, co někoho kontrolují apod. (policisté, revizoři, exekutoři apod.).
V té druhé kategorii to pak budou všemožné dělnické profese, především ti, co dělají na směny, pokladní v supermarketech, prostitutky atd. Nedá se to ale říct obecně, někdo třeba na kase dělá rád a jsou samozřejmě i nadšení dělníci. Je to tedy dost individuální.

ten který je

cenzor
konfident

zjentek

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Gi­golo

Andre5000

Poslanec, senátor, ministr vlády…