zjentek

Jaké je nyní v různých částech republiky počasí?

Na Prajzské brzy zrána pršelo a to hodně a pár hodin, ale nyní zase normálně sněží. Což je taky divné a proto se ptám, ať vím, jestli podobné mazácké výstřelky máme zase jenom u nás na Prajské!

Nejlepší odpověď
Kelt

Tudyk sněží, jsem z/u...

Na konci světa bylo chvíli pěkně, ale když jsem stál, tak jsem vypadal jako sněhulák a to jsem byl dvakrát dopoledne venku. A když koukám z okna, tak padá – Ladovská zima. V 8 hodin 0°C a nyní +2°C. Chůze po chodnících špatná, ale neklouže to. A kdybys nevěděl, kde je konec světa, tak končí tam koleje , když se jede z Valmezu. Pak se to musí otočit.

Další odpovědi
Funna

Tady máme jiné počasí, u nás...

dopoledne chumelenice…teď nic..celková vrstva starého i nového sněhu cca 5cm, je kolem nuly a trochu to taje a začíná z toho být ta nepříjemná rozbředlina 🙂

Jiří Bohumil

Tadyk ani neprší, ani nesněží zjentku, máme sníh a zatím netaje

Jinak chvílemi sněží, na silnicích je náledí a sníh (mimo toho co silničáři prosolili). Stojí to „za prd“, klouže to . Já už zimu „nemusím“, už netrpělivě čekám až přijde jaro. Už aby to bylo. Ách jó.;-)
Oblast – těsné podhůří Jeseníků.

jirka F

Tady máme jiné počasí, u nás...

Dopoledne padal zmrzlý déšť a teď sníh bředne na kaši.

koreafangirl

Tady máme jiné počasí, u nás...

Kepler

Tudyk sněží, jsem z/u...

Ve Valmezu docela vydatně sněží, teplota těsně nad nulou, funí to od jihozápadu. Právě přechází fronta od západu. Zásadní změna počasí, konec mrazů.

GM

Tady máme jiné počasí, u nás...

Ve Velmezu dopoledne silně pršelo, teď svítí slunce a je 10 stupňů plus.

JežíšKristus

Tady máme jiné počasí, u nás...

Neprší nesněží, všechno taje.. stát vedle okapu je jako stát vedle potoka 🙂
Polabí ve stínu Prahy…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Chlapi, tak se kurňa dohodněte, jak je v tom Valmezu, bo takto ta anketa FAKT NEMÁ CENU! Zas Valmaz není Texas, aby tam byly takový rozdíly. (;

Kepler

Je Valmez a Velmez. Velmez je patrně Velké Meziříčí.

GM

Ano ano, Velké Meziříčí. A jsem (bývala jsem) holka.

Ametyst

🙂 Valmez je totiž Kalifornie. 🙂