Pomelo74

Jaké je největší město na světě?

není to úkol do školy :))
Doplňuji:
Rozlohou.
Teď sem se na to Tokio dívala na Google Earth.No,nevyznala bych se tam,ještě,že bydlím na vesnici :)

Nejlepší odpověď
Drap

Největší rozlohou ? počtem obyvatel ? počtem staveb ?
Tokio . 31 milionů obyvatel
Doplňuji:
Administrativně určené město jako největší rozlohou je Grónské město Qaasuitsup s rozlohou 660000kilometrů čtverečních

Další odpovědi
hanulka11

bylo to Tokio – snad stále je

MacChill

Tokio
Doplňuji:
Drap: Řekl bych že je Tokio největší ve všech třech parametrech, nebo se pletu?

lexx

Český Těšín. Je tak velké že že polovina leží na území cizího státu (Polsko).

oggy04

I Moskva je rozlohou větší než Tokio

oggy04

Tokio je pouze nejlidnatější město na světě nic víc. Najděte si rozlohy měst Istanbul a Tokio a uvidíte, které město je největší na světě

oggy04

Rozlohou je Istanbul, který má přes 5000 km