Rokio

Jaké je nejstarší řemeslo?

Podle mého otce je to včelař. Dle mého názoru jsou ještě starší řemesla, mezi které patří například hrnčíř, dělník či sochař (viz. věstonická venuše). Co se týče samotných povolání, tak ještě starší je povolání rybář a úplně nejstarší je lovec.

Jaké je podle vás úplně nejstarší řemeslo?

Odpovědi
Drap

Jako nejstarší řemeslo se uvádí většinou prostituce. Hrnčířství muselo být zákonitě později než prostituce. Věstonickou Venuši nedělal sochař, tenkrát sochaře nepotřebovali. Vyráběl ji lovec a sběrač s výtvarným talentem.

pepe88

Nejstarší řemeslo je zabijení,aby se člověk najedl nebo nechal podplatil a zabil člověka,takže zabijení a brání životů.

Dochy

Nejstarší je elektrikář.