Lukas27

Jaké/které je nejsložitější jídlo, které může kuchař uvařit?

Nejlepší odpověď
annas

Je tolik druhů jídel, tolik různých druhů potravin, poživatin atd., takže se dá těžko srovnávat.

Ale kuchař zvládne uvařit všechno, ale záleží především na ochucení, pokud jde o stejné jídlo.

Myslím si, že je to kuchař, který získal michelinskou hvězdu.

Probíhají různé soutěže, nesleduji, jen někdy zaslechnu informaci. Z dřívějši si pmatuji např. z ČRo.

V jedné soutěží se mejnáročnější „klrálovskou disciplínou“ staly dezerty. Zvítězily karamelové větrníky

Nejnáročnější recepty Česka? Jednoznačně moučníky!

Zdroj: https://www.re­cepty.cz/clanek/vi­zitka/nejnaroc­nejsi-recepty-ceska-jednoznacne-moucniky-462

Další odpovědi
Ametyst

Maďarska kuchyně je jedna z nejlepších na světě. Některá jidla jsou dost složitá a vaří se mnoho hodin. Jedním z nich je kolozsvárské zelí. Ta složitější varianta je s perkeltem a obalovanými řízky, ta jednodušší s perkeltem a klobásou.

autacek

Zkus rybu Fugu, je to smrtící delikatesa.

http://www.asi­anstyle.cz/gas­tronomie/1599-ryba-fugu-smrtici-delikatesa

Hufnágl

Nejsložitější je, uvařit jídlo z ničeho. V lednici pár surovin, a dokáže uvařit mňamku.

Kelt

Jednak je to z hlediska surovin, počtu,potom podle přípravy, speciální technika přípravy,

elkon

Svíčková, málokdo umí tu správnou.

Edison

Hufnágle, „pár surovin“ není NIC. To furth bude vařit z NĚČEHO, ne z NIČEHO. 😁 Jen takový detail… 😁

Hufnágl

Z hovna taky nic neupleteš.