Weroniq

Jaké je nejlepší počasí na návštěvu ZOO? Aby zvířata byla čilá.

když je moc horko a dusno, tak spíše zalézají do stínu a líně se povalují, ale zase když je ošklivo, tak můžou taky pospávat..

Odpovědi
samicek333

Já bych tam šla asi na podzim, kdy není zas takový horko jako v létě a není ani zima, že by zvířata musela být zavřená. Jinak jestli myslíte teď, v létě, tak bych tam šla tak po 14. hodině, kdy už nebude takový pařák, ale aby nebylo vedro, tak trochu pod mrakem, ale zas aby nepršelo, to budou pravděpodobně venku všechna zvířata a nebudou zalezlá ve stínu:)

atriplex

Ideální je hned po otevírací době, to zrovna dojídají snídani.

Kerynka

tak ani moc teplo a ani ne zima :) je to náhoda