KARI05

Jake je nejlepai cviceni pro zhubnuti?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

malej dvůr a dlouhej bič…
…popravdě? jakýkoliv pohyb spojený s dietou,ale POZOR !!! ve spolupráci s lékařem,jinak dojde k fatálním chybám (dieta,na pohyb doktora nepotřebuješ…)
briketka10: v mém případě rychlé chůze by byl problém krátkého dechu…

Další odpovědi
ReHu

Na někoho funguje posilovna, na jiného aerobní tempo.
Cvičení pouze redukci podporuje.
Důležitější je změna stravovacích režimů. Diety jsou pro nemocné.

briketka10

Stačí i rychlá chůze.

XenieRo

Ahoj, prosím o rady… Chtěla bych zkusit nějakou proteinovou dietu, jen nevím, po jaké sáhnout. Co jsem se tak dívala, tak na trhu je jich celá řada. Jaká je podle vás nejlepší?

XenieRo

Příspěvek smazán administrátorem.

Pajka.111

Příspěvek smazán administrátorem.