Lgee

Jaké je nejlahodnější grilovací koření s nízkým obsahem soli a nejrozmanitějším obsahem koření?

Jaká značka a výrobek.

Nejlepší odpověď
iceT

Značku neznám, název směsi je Zlaté kuře a Adamova žebra. To druhé jsem jednou smíchala s kostkami tvrdého sýra, přidala drcený česnek a kapku oleje, a bylo to bezva.
http://www.viva-natura.eu/index­.php?id_produc­t=1&controller=pro­duct

Další odpovědi
Kepler

Já tedy, s prominutím, žádné předpřipravené směsi koření neuznávám. To je jen pro kuchařské neználky a amatéry. Své jídlo si nejraději tvořím, solím a kořením tak. jak mi to nejvíc vyhovuje.

Alesh

přesně tak, jak píše Kepler, pokud to má za něco stát, pak to bude jedině vlastní směs. To by ti Pohlreich dal, kdyby tě slyšel. 🙂 Jinak u kořenní platí, že někdy míň je víc, tudíž ak nas*at první poslední není úplně správná cesta. Chce si to odladit sám podle vlastních chutí, experimentovat.

lota

Vlastní směs.

orestez

Dal jsem * iceT protože odpověděla, naopak Kepler nenapdal nic. Tak bych namlel kuličkové koření na hrubo. Žádný prášek. Pěkné barevné drti pepře, atd. Je zbytečné zmiňovat listy hnusné a smradlavé bazalky a jiných mýdel. Když zavoňat, tak vhodit na uhlí grilu slupky z česneku. Směs koření s trochou soli může obsahovat i trochu cukru.