Avatar uživatele
Lgee

Jaké je nejlahodnější grilovací koření s nízkým obsahem soli a nejrozmanitějším obsahem koření?

Jaká značka a výrobek.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? lota před 2437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Značku neznám, název směsi je Zlaté kuře a Adamova žebra. To druhé jsem jednou smíchala s kostkami tvrdého sýra, přidala drcený česnek a kapku oleje, a bylo to bezva.
http://www.viva-natura.eu/index­.php?id_produc­t=1&controller=pro­duct

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já tedy, s prominutím, žádné předpřipravené směsi koření neuznávám. To je jen pro kuchařské neználky a amatéry. Své jídlo si nejraději tvořím, solím a kořením tak. jak mi to nejvíc vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

přesně tak, jak píše Kepler, pokud to má za něco stát, pak to bude jedině vlastní směs. To by ti Pohlreich dal, kdyby tě slyšel. 🙂 Jinak u kořenní platí, že někdy míň je víc, tudíž ak nas*at první poslední není úplně správná cesta. Chce si to odladit sám podle vlastních chutí, experimentovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Vlastní směs.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

Dal jsem * iceT protože odpověděla, naopak Kepler nenapdal nic. Tak bych namlel kuličkové koření na hrubo. Žádný prášek. Pěkné barevné drti pepře, atd. Je zbytečné zmiňovat listy hnusné a smradlavé bazalky a jiných mýdel. Když zavoňat, tak vhodit na uhlí grilu slupky z česneku. Směs koření s trochou soli může obsahovat i trochu cukru.

před 2436 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek