Danina65

Jaké je nejhorší zvíře, které má Váš soused? Ten můj má 15 perliček.

Doplňují, mám dvě yorčanky:-) Neňafají, při vřískotu perliček zhnuseně odchází.

Nejlepší odpověď
Klaproth

15 perliček je opravdu síla, to ti nezávidím. Když jsem byl malý, sousedi měli dva pávy, radost měla celá vesnice.

Další odpovědi
jáára

To má místo psa… Jinak to musí bejt děs.

VeRe1983

Moje hluchoněmá sousedka nad hrobem je zvíře. Neustále chodí po chodbě a vydává neartikulované skřeky. A když je v bytě, neustále vrže dveřma. Je to vážně dosti iritující.

gecco

Mop…
Respektive – jeden ze sousedů má mop, který se chová jako imbecilní pes…
Když soused není doma (a mop ano), furt vyje…
A když soused doma je (a mop taky), furt kňučí…
___
Na zabití jsou oba…
😉

Kepler

Má jorkšíra. Ten kocúr furt štěká a snaží se mi urvat gatě. Nejradši bych naň vzal brokovnicu!

zjentek

Náš soused je tchoř.