zzzzz

Jaké je nejčastější příjmení na Slovensku?

U nás je to Nováková- Novák.

Nejlepší odpověď
marci1

Horváth. http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/kte­re-prijmeni-je-u-nas-nejcastejsi-je-to-porad-novak-unikatni-mapa-zemi-podle-jmen.html

arygnoc

na privátny účet vám nemôžem odpovedať.

tak teda tu:

no mám podozrenie. ale na pomstiteľskú verziu, aspoň podľa prejavu.

zzzzz

Zdá se mi to, nebo se tu zase závodně maže??? Petře zmizla otázka o sázce a sexu, a Arymu také jedna zmizela. ???

annas

Ano maže. Někdo opět rozhoduje o bytí či nebytí otázek, o tom, co on nepovažuje za důležité. Každý den mizí odborné jazykové a podobné dotazy. Je pravda, že někdy se ptají školáci, ale dá se reagovat nepřímo. Třeba ten, kdo maže, bude mít kolem sebe svatotá za to, že prospěl našemu školství. 🙂

gagaga

asi se nekomu nelibila ta moje gumova rukavice

  • iv- ;(

zzzzz

No ta byla právě suprová, jsem se zas nasmála. .-)))

arygnoc

  • iv-, možno si mysleli, že už bola použitá (na nejakú …skopiu?).

;)

gagaga

nene ..vzdyt jsem psala ..ze byla " ruzova " :)

( ja ho stejne nechapu – vzdyt jsem si mohla klidne prinest i hokejovou rukavici ) :)

arygnoc

no to by bolo „bezcitné“.

;)

arygnoc

ja som si ju nezmazal!
ani ničiu.

;)

jj, zafungoval útok jágr, štěstí, náhoda.

zzzzz

Dežo není příjmení.

arygnoc

Hamon:

no ty kokot! kto by to povedal, že máš slovenské meno?

Hamon

Ano ano, přijal jsem ho na počest padlých slovenských hokejových hrdinů.

led

Podľa vašej odpovedi, by české nebolo Novák, ale Vůl.
hele vole, ty vole,… to ste ešte v češtine nepočuli?
Nabudúce sa, prosím, vyhnite takýmto vyjadreniam.

Hamon

Ovšem otázka byla na slovenské příjmení. Odpověďět Vůl, odpověděl bych na nepoloženou otázku.
A kdyby tohle někdo odpověděl na dotaz na nejčastější české jméno, zasmál bych se tomu. Nevidím důvod se nad tím nějak pohoršovat. Chtělo by to víc sebevědomí, aby vás takováto prohlášení nerozhodila.

zzzzz

Moc nechybělo, a šli jsme domů s pláčem my.

Hamon

Z toho jsem strach neměl. Bohužel už je má předpověď smazaná, ale věděl jsem, že USA se Slováky vymění sedm fíků za jeden a že my Slovákům vystavíme stopku.
A i kdyby, co by se stalo? Nic.

arygnoc

no práve.

akurát by si nemusel prijať správne priezvisko (příjmení).

Hamon

Co bych pro vás neudělal. Poté, co vás naši předci museli zcivilizovat, co vás museli tahat z fašistické brynd(z)y a poté, co jste nám opakovaně vrazili kudlu do zad… Tohle je maličkost.
Jsi zářný příklad toho, proč jsem na Slováky alergický. Jste zajímavý národ – ničíte svůj stát, následně se rozlezete do dalšího, kde dál parazitujete a škodíte.

zzzzz

Hamone brzdi!!!!!!!!!!! To je moje otázka a já mám Slováky ráda.

Hamon

OK. Zabržděno.

gagaga

  • diky – bohu –

zzzzz

Děkuji.

arygnoc

máš to nejaké popletené.

našťastie, mám alergiu iba na blbcov.
dajú sa poznať tak, že na tomto fóre im tykám.

Hamon

Kdepak, nemám to popletené. Slovensko na začátku dvacátého století – zaostalá zemědělská oblast. Průmysl dotovaný z Čech. Fašistický Slovenský štát. Nebýt Beneše, že se nechal obměkčit, bylo by Slovensko mezi poraženými. Následně opět rozvrácení republiky – pomlčková válka a rozpad federace. Co z toho chceš popřít?
Prskej si jak chceš, pravdu nezakryješ a mně neurazíš, tebou se leda bavím.

led

Hamon.
"Prskej si jak chceš, pravdu nezakryješ… Musela som najprv utrieť obrazovku od vašich popletených prskaní.
Doporučujem vrátiť školné za zle naučený dejepis.
Vaše vety ukazujú len jeden pohľad, ten šovinistický. Fakty neoklamete a s podobnými polopravdami, zbytočne tu rozoštvávate ľudí.

Skúste si zapamätať základnú poučku:
Zamlčať celú pravdu a povedať len jej časť, je väčšie zlo, ako nepravda.

zzzzz

🙂 si mu to nandal 🙂

arygnoc

ako čo s tým?

recesia mi nevadí, ale toto?