Hufnágl

Jaké je mé vzdělání, když jsem vystudoval tyto školy?

Mateřskou školu, základní školu (mezi tím zvláštní školu), školu v přírodě a autoškolu.

Někdo se dovtípil, někdo ne, zvlášť, když to je zařazené do zábavy. :))

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Při přečtení pouze základní otázky jsem si řek, že se chceš pochlubit nejméně třemi „vysokými“.
Ale po přečtení detailu bych řek, že máš vysokou „komickou“. 🙂

Další odpovědi
Dochy

základní s řidičákem 😉 (pokud vše dopadlo úspěšně, na což usuzuji z předpony „vy-“)

Drap

základní, pokud jsi ji základní školu dokončil

elkon

Základní, ještě je potřeba něco přidat. Vyučení, nebo nějakou střední školu. V podstatě jsi bez vzdělání. Jak je moderní dnes říkat, jsi „lopata“.

marci1

Vzdělání, jo? Mat-zák-zvl-pří-auto. Asi tak. 🙂

Ametyst

🙂 Za nás se ve škole v přírodě nestudovalo. 🙂 Je možné, že to zelená sekta prosadí. 🙂