Oliku141

Jaké je japonské tradiční jídlo?

Prosím o ověřenou informaci

Nejlepší odpověď
annas

Není to jednoznačné, Jídla v oblasti Tokia, můžete si vyhledat i pokrmy v jiných oblastech.

Nejdříve se svět seznámil s pokrmem Sukijakii, později to bylo Suši. další pokrmy v odkazu

http://www.do­japonska.cz/ja­ponske-jidlo/

Další odpovědi
Melkor

Sushi

Lorgins

Sukijaki, tempura, sushi, sašimi, jakitori, tonkatsu, šabu-šabu, soba a udon.
Doplňuji:
Hlavně v Tokiu.

marci1

Kéki, moči, ičigo, dango, pan, rámen, tempura, gjóza, okonomijaki, tamago, nabemono, soba, miso, osechi, sekihan, sushi.