LůcaDůcaPůca

jaké je efektivní cvičení na stehna a lýtka?

potřebovala bych nějaké efektivní cviky na stehna a lýtka
Doplňuji:
chci je zhubnout, hodně zhubnout…

Odpovědi
Drap

Běh, chůze, popřípadě kolo. Nepíšeš ale co chceš cvičit, zda chceš aby zhubly, nebo přibraly nebo chceš jenom posílit svaly ?

Damiana

Plávání, kolečkové brusle, běh, tanec. A samozřejmě upravit jídelníček. Pozor na kolo – vysoká zátěž může spíš způsobit zbytnění svalů – a to asi nechceš. Proto spinning nedoporučuji.

manon

Na stehna je výborné přesedání ze strany na stranu v kleče – ruce za hlavou. Postupně zvedat počet.