Avatar uživatele
hou

Jaké je bydlení v Estonsku nebo Moldavsku?

Chci se časem odstěhovat do jiné země a okouzlili mne tyhle dva státy. Kde si myslíte že je lepší bydlení? Hlavně mne zajímá jak je to v Estonsku. O Moldavsku sem se dočetl,že tam je najít si práci složitý,ale třeba máte nějaké osobní zkušenosti. Zajímá mne,jak je to tam s bydlením,prací a celkově nějak :) Na internetu,sem se toho moc nedočetl. Byl bych rád aby někdo odpověděl,děkuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nespi

Odpoveď byla označena jako užitečná

Estonsko je každopádně lepší. Byl jsem tam půl roku na Erasmu. Bydlel jsem teda na kolejích, ale jinak není problém si tam najít bydlení. S prací je to už trošku horší, ale taky to jde. Psal jsem i blog, tak omrkni: http://eesti.cha­oticum.cz/ Nejstarší příspěvky jsou věnované vyřizování různých formalit nezbytných pro život v Estonsku, mohlo by se ti to hodit. Kdybys měl nějaké otázky, tak mi na blogu můžeš nechat komentář s mailem a já se ti ozvu. ;)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?hou Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Proč proboha Moldávie? Odtud i místní utíkají, podle CIA Factbook v Net migration rate na 215 z 222 zemí (za ní už je některé ostrovní země, u kterých hrozí, že se potopí a Sýrie).
V Estonsku není životní úroveň tak špatná, ale pořád nižší, než v jiných na západ od nich položených severských státech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

V Moldávii vydělávají max. 500,–Kč měsíčně, v Estonsku těch 7500,–Kč, oboje netto.
A třeba ve Švýcarsku teď právě odmítli minimální plat 90000,–Kč – jen tak na ukázku:DDD
Doplňuji:
Ale kdo říká Moldavsko a né Moldávie, ten je mi podezřelý …

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek