freesia

Jaké informace má znát váš obvodní lékař o návštěvách dalších lékařů, např. gynekolog?

Ptám se, protože se mě lékař ptává, zda vše v pořádku, např. gynekolog a nevím, zda nějaké zprávy o návštěvách má dostávat doručené.
Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Edison

„Dobrý den, můžete mi opravit auto?“, „A máte tam benzin?“, „Do toho vám nic není!“

Tak asi tak…

Další odpovědi
Kepler

Odborní lékaři tvému obvodnímu (praktickému) zprávy neposílají. Vydávají ambulantní tištěné zprávy do tvých rukou, které svému obvoďákovi předat můžeš, ale nemusíš. Doporučil bych předávat, aby obvoďák měl co nejlepší informace o tvém zdravotním stavu.

Arne1

Obvodní (tj. praktický !!!! – termín „obvodní“ je špatný a znamá to že bys měla hledat nějakého jiného) lékař by měl mít rámcový přehled o všem co se tvého zdraví týká. Zatímco tvého zubaře nezajímají výsledky gynekologických vyšetření, praktického lékaře by to zajímat mělo protože ten by měl vidět souvislosti.

dubraro

Má jen ty informace, které mu sama předáš. Ambulantní lékaři si mezi sebou z vlastní iniciativy informace nevyměňují. V nemocnici samozřejmě ano.