grepl 6200

Jaké hry rozjedu na svém pc : Amd Sempron 2600+1.6 GHz ram 2 g grafika nvidia 6200 turbocache?

Odpovědi
setapouch

Třeba FreeCell, Solitaire, Hledani min…

McArthur

Obecně asi 8 let staré hry a ne všechny na max. detailech. Z nových her jen některé flashové a java hry. Jinak asi nic moc.

Procesor nemá nové technologie a už při výrobě patřil ke slabšímu spektru nabídky, RAM 2 GB je dnešní optimum pro Windows XP, pro Windows 7 je to s odřenýma ušima použitelné minimum a grafická karta je natolik slabá, že i integrovaná grafika Intel se sdílenou pamětí z dnešních základních desek je rychlejší.