martin.jares

Jaké hry na slabší počítač?

Chtěl bych poradit, jaké hry (FPS, TPS,závodní,si­mulátory) na PC Acer Extensa 5220:
CPU: Intel Celeron 1,73GHz
RAM: 512MB
GFX: 64MB Mobile Intel Graphics Media Accelerator X3100
HDD:80GB
OS: nově nainstalovaný MS Windows 7 Professional
Doplňuji:
Předchozí OS: MS Windows Vista
Je starý 6 let (2008)

Nejlepší odpověď
krftwrk

V prvni rade tam dej Xpcka jestli to chces na hry, protoze Ram a procesor se tolik nezadychaji. Tahle sestava nesplnuje ani min pozadavky na win 7 a nedostatek ram bude ve hrach hodne znatelny. Navic xpecka maji vetsi kompatibilitu starsich her (coz je logicke)

Jimak nevim jak vykonna je grafika, ale tahle sestava odpovida tak na rok 2003.

Další odpovědi
ptáč

eRko007@ myslíš tenhle Google? http://www.mas­swerk.at/google60/

eRko007

Napis si na google třeba hry roku 2001 nebo nejak tak a dohledej si to :) Kdo hleda najde prece ;)