icurusL

Jaké hry na můj notebook?

Prosím nějakou hru na notebook? (hlavně ne GTA SA)

Processor: AMD Athlon™ II Dual-Core M300
Video Card: AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4200
Memory: 1.8 GB
Operating System: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 64bit
Doplňuji:
Prosím nějakou hru na notebook? (hlavně ne GTA SA)

Processor: AMD Athlon™ II Dual-Core M300
Video Card: AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4200
Memory: 1.8 GB
Operating System: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 64bit

(všechny žánry)

Odpovědi
Funna

proč se ptáš nás?…to ty bys měl vědět jaký styl tě baví…a každá hra má specifikové, jaké má hardwarové požadavky…z těch tisíců co najdeš na netu si snad něco vybereš…mě např. na rozdíl od Radomíra strategie připadají stupidní…tvůj noťas není žádný herní stroj, zvlášť tvá grafika je ale dost slabý čajík…takže spíše něco staršího data…

štamgast

www.systemrequ­irementslab.com/
Tady si můžeš ověřit zda ti hra pojede na PC (je potřeba Java). Poradím ti třeba Minecraft.

jáára

za prvé: máš necelé 2GB RAM a 64bitový systém = nesmysl
za druhé: notebook není na hraní her

Radomír.cz

Já hraji strategie. Jsou to pro mne nejlepší hry. Stavím, bourám, atd.