Avatar uživatele
bolak

Jaké hry jste hráli na vašem prvním počítači?

A co to bylo za dělo? Pamatujete si značku, frekvenci procesoru, kolik ste měli pameť na ramce, velikost disku?
A kolik vám bylo let když jste dostali svůj první počítač?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym před 4299 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem ještě neměla žádný počítač, ale hraji hry na mobilním telefonu.
Doplňuji:
První mobilní telefon (Siemens) jsem si koupila asi ve dvaceti letech. Měl ještě černobílý displej. První hry byly ve smyslu skládání beden – tetris a propichování balónků.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Co za stroj to bylo, vůbec netuším, ale s bráchama jsme hráli Prehistorika 2.....to byla pařba – pařba :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Tajemství oslího ostrova

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natt

V kolika letech jsem dostala svůj první počítač si nepamatuju.. Byl první taťky ale pak mi ho dal a mohlo mi být tak 6. Měla jsem tam jenom úplně staré hry jako Mario, Kenn, Alíka, Vlak, Frog a tak.. Internet byl ještě úplně ojedinělý… A značku, frekvenci procesoru a tak si vůbec nepamatuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Sinclair ZX81, pamäť až 1kB, nahrávalo sa všetko na kazetu, operačný systém Basic, prípadne programovanie v strojovom kóde.
Krásne časy prvých hier, obdlĺžnikom (spojené dva -tri štvorčeky) ste naháňali a odrážali malý štvorček.
Bolo to tak dávno, kedysi v časoch dinosaurov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

286 a byla jsem už dospělá… první hry: Tetris, pak taková kočička co skákala z plotu do oken, mário a jiné blbiny, které fungovaly na DOSSu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek