bolak

Jaké hry jste hráli na vašem prvním počítači?

A co to bylo za dělo? Pamatujete si značku, frekvenci procesoru, kolik ste měli pameť na ramce, velikost disku?
A kolik vám bylo let když jste dostali svůj první počítač?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem ještě neměla žádný počítač, ale hraji hry na mobilním telefonu.
Doplňuji:
První mobilní telefon (Siemens) jsem si koupila asi ve dvaceti letech. Měl ještě černobílý displej. První hry byly ve smyslu skládání beden – tetris a propichování balónků.

Další odpovědi
Lucijej

Co za stroj to bylo, vůbec netuším, ale s bráchama jsme hráli Prehistorika 2.....to byla pařba – pařba :D

Michal Kole

Tajemství oslího ostrova

Natt

V kolika letech jsem dostala svůj první počítač si nepamatuju.. Byl první taťky ale pak mi ho dal a mohlo mi být tak 6. Měla jsem tam jenom úplně staré hry jako Mario, Kenn, Alíka, Vlak, Frog a tak.. Internet byl ještě úplně ojedinělý… A značku, frekvenci procesoru a tak si vůbec nepamatuju.

led

Sinclair ZX81, pamäť až 1kB, nahrávalo sa všetko na kazetu, operačný systém Basic, prípadne programovanie v strojovom kóde.
Krásne časy prvých hier, obdlĺžnikom (spojené dva -tri štvorčeky) ste naháňali a odrážali malý štvorček.
Bolo to tak dávno, kedysi v časoch dinosaurov

fablen

286 a byla jsem už dospělá… první hry: Tetris, pak taková kočička co skákala z plotu do oken, mário a jiné blbiny, které fungovaly na DOSSu