Kelt

Jaké hrdiny ve filmech, románech obdivujete?

Ve filmech, v románech, seriálech obdivujete postavy, které jsou spíše jako Vy, nebo právě ty opačné? Když je někdo drsňák, líbí se mu romantický hrdina více než superzabiják? A tichá žena v domácnosti netouží být někdy princeznou Xenou válečnicí, nebo jinou takovou hrdinkou? Nebo Vás láká představa milostného dobrodužství na břehu moře?

Odpovědi
Mirdas

Podle mne tato postava která získá mou náklonost se rýsuje přímo z děje příběhu.
To děj, události a reakce té postavy buď získají mé sympatie a nebo naopak.

Většinou to ovšem bývá sympatický lump a krásná, milá žena.
_

led

Vo filmoch tych, čo ma presvedčia svojim (hereckým) výkonom, bez ohľadu na to, či to je diabol, alebo anjel. Niekedy epizódna postava je zaujímavejšia a presvedčívejšia, než tá hlavná postava.
V knihách hľadám myšlienku, hrdina je len jej nositeľ.