kamila44444

jaké hřbílko je lepší?

když čostím koně,tak ho čistím tím hřbílkem,co mi je prostě nejblíž a nebo které je volné.Chtěla bych se zeptat jaké hřbílko spíše doporučujete?-které bere toho prachu více z toho koně.Někdo říká gumové a někdo plastové,tak jaké tedy ? :D

Doplňuji:
Já ty hřbílka ani nezkoumám :D.Já prostě čistím tím,které je volné.Ale potřebuji koupit teď jedno,kterým budu čistit nejčastěji a bude dobře čistit :)

Nejlepší odpověď
samicek333

Podle mého názoru se na gumové více chytí, ale spíše to vyzkoušejte, které vám bude více vyhovovat.

Další odpovědi
anonym

Pokud vím,tak staří koňáci hřebelcovali koně hustým kartáčem a o plechové hřbílko čistili ten kartáč!