čubánek

Jaké hory se vám nejvíce líbí doporučte

jaké hory se vám nejvíce líbí a jsou vhodné jako výlet poblíž Moravskoslezské­ho kraje

Odpovědi
panenka

Zlaté hory,Orlické hory,Jizerské hory

GM

Nízké Tatry.

tyna.ryglova

Já si myslím, že se nedá říct, které hory jsou pěkné, jelikož v přírodě je to fajn všude. My jezdíme do Orlických hor, jelikož tam má kamarádka s manželem hotel. Máme tak zařízené ubytování a ještě je vidíme a můžeme jim s něčím pomoct. Pokaždé kamarádce pomáhám s nákupem kosmetiky do hotelu z https://www.ca­retrade.cz/ . Nakupování mě baví a ještě o to víc, když to pak nemusím platit.