Pepa Van

Jaké/které gymnázium v Praze teď v létě ještě přijímá nové žáky?

Jaké gymnázium v Praze ted v lete jeste prijima nove zaky?

Dobry den,
Neznate nebo nevite nahodou o nejakych gymnazii v Praze nebo okoli ktere by jeste prijimali nove zaky do prvniho rocniku studenty jeste ted v lete? Muj sestnactilety syn v 1. rocniku ctyrleteho gymnazia si nesedl s reditelem skoly a chtel by jeste ted v lete prestoupit (je to nezbytne nutne) . Myslite si ze bude nejake gymnazium ochotne ho prijmout takhle pozde a popripadne jake? (nejlepe statni ale popripade i levnejsi soukroma skola do 60 000 skolne)
Dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Když se ptáte na přestup, zřejmě má syn 1. ročník ukončený. Ale v tomto směru vám nemůžu poraditř.

Rozhodnutí závisí na řediteli školy., zda má volné místo a do kterého ročjníku by ho přijal, jde také o obor atd.

Opravdu, to si musíte zjistit sám, pak podat žádost. Pročtěte si informace o přestupu. Jinak si najít školu a zeptat se v ní.

http://www.in­foabsolvent.cz/Ra­dy/Clanek/2

http://www.oa­o.cz/index.php/pro­jekty-skoly/kp/423
.–
Další možnost – obrátit se na odbory školství městských částí, tam se možná dovíte víc.

http://skoly.pra­ha.eu/Pro-verejnost/Odbory-skolstvi-mestskych-casti

Pepa Van

Uz jsem zkousel volat na Gymnazium Jana Keplera a na Gymnazium na Kavalirce ale bohuzel u obou pripadu mi rekli ze uz neprijimaji. Nevite o skolach ktere jeste prijimaji studenty ted v lete prosim?

annas

Ju bych musela rozkliknout každý odkaz, ale nemůžu se přece ptát, kdy neznám podrobnosti.