wrtulka

Jaké granulky jsou nejlepší pro štěňátka?

Mám dotaz čekáme štěňátka a zajímalo by mě jaké granulky jsou s ohledem na poměr cena/kvalita nejlepší? Maminku krmíme Brit Care jo a jde o bíglíky..

Nejlepší odpověď
koník.

My jsme krmili čivavy granulkama Royal canin. Mají spoustu druhů. Chutnaly jim a měly po nich dobré zažívání. Je dobré to taky trochu střídat, aby si pejsek nenavykl jen na jeden druh. Může pak být problém je naučit na nějaké jiné.

Další odpovědi
ten který je

Kvalitní krmivo je Purina-ProPlan,které je sice cenově dražší ale kvalitní.Je řazeno do kategorií velikosti a stáří psích plemen.

hanny 2

Pro štěňátka bígla bych vybrala granulky pro střední plemeno – krmivo pro štěňata.Třeba Royal Canin,Eukanuba,Pu­rina-ProPlan apod.Nejlépe se poradit s veterinářem.