Avatar uživatele
Hamon

Jaké funkce chtít od mikrovlnky?

Rád peču maso – vepřové koleno, kuře, občas šunkofleky apod., výjimečně zkouším experimentovat s nemasitým pečením (výsledek nebudu rozebírat :) ). Samozřejmě očekávám ohřev :D
Jaké funkce by se mi, podle vašich zkušeností, mohly hodit? Rozmrazovat moc nebudu, obávám se, že tahle lednice má spíš chlaďák než mrazák a novou už kupovat nebudu :)
Nebo si troufnete doporučit nějakou konkrétní mikrovlnku?
Doplňuji:
Ano, málo místa mám, jde o pronájem a kuchyně není mou prioritou. Takže chci jen něco malého.
A moje chyba, měl jsem říct, že jde o soukromé použití pro jednoho až dva lidi. A nemám křišťalově čisté příjmy :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Hamon

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, MK44, anonym před 3697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

I ta úplně obyčejná mikrovlnka umí přímo zázraky :
http://www.to­precepty.cz/ka­tegorie/30-mikrovlnna-trouba/
Řadu receptů jsem už vyzkoušela, něco jsem si musela upravit, ale je to super 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

mám tuhle MW peču na crispu všechno
od listových koláčků i ty recepty z Novy
a maso občas moc ho nejím, ale dá se
upéct perfektně krkovička, pizza :))
http://www.whir­lpool-shop.cz/whirlpo­ol/max-39-sl
Doplňuji:
taky mám malou kuchyňku
trouba se mi sem nevejde :(

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Jestli nemáte extrémní nedostatek místa, tak bych doporučil nekombinovat mikrovlnku s grilem. Konstrukčně jsou to protichůdné požadavky. Koupil bych co nejjednodušší 700W s objemem kolem 17l s mechanickým ovládáním. Digitální ovládání je v kuchyni méně praktické, navíc zbytečně trvale odebírá proud. Na pečení je lepší mít horkovzdušnou troubu a gril.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kup si Konvekťák, vypadá to jak mikrovlnka, uděláš v tom všechno zdravě jen tak v páře, taky upečeš masíčko přesně na danou teplotu. Super věc, ani moc nestojí.
Tento je dobrej ;)
Doplňuji:
http://gastro-vybaveni.heure­ka.cz/lozamet-konvektomat-20xgn-1-1-juste-temperature/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

Je jen jedna mikrovlnka uživatelsky příjemná. Ta má dva čudlíky: čas a výkon. A nemá hlasitý výstup „hotovo..teď pípám jako kráva“
Všechny ostatní jsou na nic. Ty s grilem se nedají umýt a ty s digitálním ovládáním nikdo nechápe. Taky jsou vtipný, ty co zobrazujou hodiny. Proboha kdo by seřizoval čas na mikrovlnce pokaždý, když ji vytáhneš ze zásuvky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Otazníkoviči

jo mít milión to si radějc koupí
něco jiného než konvektomat :)

před 3696 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

novaky: ony ty hodiny, když už je MW má, nebývají samoúčelné, bývá k tomu program „odložený ohřev,“ nebo jak to nazvat, zkrátka večer jdeš spát, hodíš do ní hrnek s čajem a víš, že ráno vstáváš v půl osmé, tak nastavíš start mikrovlnky na 7:30. Probudíš se, zajdeš se vylulat a v mikrovlnce máš horký čajík.

před 3697 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

používam iba na ohrev.
pečiem v rúre (šporák).

ak v nej chcete piecť, pravdepodobne budete musieť kúpiť nejaké kombi so špirálou (infražiaričom) alebo pod. práve kvôli pečeniu.

mikrovlny a priori slúžia na ohrev.

před 3697 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek