david22

Jaké formáty souborů jsou z hlediska použití ve čtečce nejlepší ?

změna velikosti písma, výhodné formátování, univerzálnost atd.

Nejlepší odpověď
baghira

V mojí čtečce (pocketbook 602) používám formáty epub, mobi, doc a občas pdb, a na displeji a v ovládání nevidím podstatné rozdíly.

david22

baghira: já používám pdf a pdb a rozdíl je velký, především v tom, že pdf neumožňuje změnu textu a velikosti písma. To je velký hendikep. Proto se ptám, jaký formát je nejvýhodnější.

baghira

Ty nejvýhodnéjší jsem uvedl. Pdf nepoužívám ze stejného důvodu.