fablen

Jaké firmě na přepravu zboží dá(vá)te přednost (jako dodavatel i jako zákazník) za předpokladu stejné ceny za poštovné?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Česká pošta

Pokud si mohu vybrat,jinak některé firmy posílají samy dle svého výběru.

Další odpovědi
tom004

PPL

Oznámí v kolik hodin a den dodání zásilky. ČP mi dá do schránky oznámení, i když jsem doma, a zásilku si musím vyzvednout sám.

Co

Česká pošta

Č. Pošta. Když chci poslat balík který jsou schopni uvézt, tak služby pošty jsou výborné. Kdybych chtěl poslat televizi, tak si ji kdo chce musí vyzvednout osobně. U pošty to je jednoduché. Přinesu balík, vypíšu potřebné a o víc se nemusím starat. Kdežto když jsem chtěl využít služby jiných firem …jak se jim říká? Tak na jejich stránkách mě chyběly jisté informace. Píší tam jen to, že se platí za kilometr a že to mohou poslat i do jiného města. Nedovedu si ale představit že bych se s takovým balíkem tahal kilometry daleko, nebo že bych kvůli tomu musel čekat za oknem a provolávat jednotky kdy někdo přijede. Prostě pošta má jasná pravidla a co mě akorát zajímá, je místo podání. http://iop.ces­kaposta.cz/Cle­anAdvancedSear­chForm.action

Drap

Česká pošta

SajmonModer

Česká pošta

Honzucha

Česká pošta

filva

Česká pošta