Dander

Jaké filmy pouštět v autobuse?

Sháním nějaké vhodné filmy, které mohu pustit v autobuse. Přeci jen tam může jet věkově kdokoliv. Nejlépe něco lehkého u čeho se člověk zasměje. Napadá někoho něco? Děkuji.

Nejlepší odpověď
abendsbrot23

Třeba francouzské komedie – RRRrrrr!!!, Taxi (1 – 4), Drž hubu atd.
No ale hlavně fakt záleží, co povezeš. Např. pro zájezd věřících něco o modlení, pro děcka ze základky Transformers, pokud pojedeš k moři tak Účastníky zájezdu.
A taky českou klasiku neuškodí mít v zásobě – Dědictví, Černí baroni, Kameňák atd.
Doporučuji taky mít na výběr max. 10 filmů. Kdyby jsi jich měl 50 nebo 100, tak by se nikdy celý autobus nedohodl, na co se chce dívat. :D

Další odpovědi
Mirdas

Autobus sám od sebe je dost rušivý na promítání filmů založená na slově.
Proto bych volil známé pohádky, komedie a hlavně hudební filmy.

zjentek

diváci za jízdy ocení http://www.csfd­.cz/film/13427-nebezpecna-rychlost/

setapouch

Docela určitě takový film, na jehož projekci máš patřičná práva.

Dander

Myslím, že zakoupení filmu je dostatečná podpora kinematografie pro potřeby promítnutí v autobuse.

Lamalam

Není.

huxa

Ale právně to nestačí.