zula

Jaké filmy natočil E.v.Däniken

Vzpomínky na budoucnost a dál?

Nejlepší odpověď
annas

Otázku jste špatně formuloval.
ALe i přesto se podívejte do odkazu.

http://www.fdb­.cz/lidi/22474-erich-von-daniken.html

Další odpovědi
mosoj

Pan Daniken napsal knihy.

Ještě kvalitnější napsal český spisovatel Ludvík Souček na př. Tušení stínů ! Jeho smrt je zastřena tajemstvím. Prý moc věděl.
Jeho poslední rukopis knihy , která byla připravena k vydání v redakci se po jeho smrti záhadně zratil a dodnes nemohla být kniha vydána.
Doplňuji:
Také je zajímavé že se jeho knihy znovu nevydávají. Na rozdíl od Danikena !!!

MadAnnie

On Vzpomínky na budoucnost napsal, režíroval Harald Reinl.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/tvurce/54380-erich-von-daniken/

beer

Nenatočil žádný.

BELA81

Zkuste zadat jméno na těchto stránkách a uvidíte co se o něm dozvíte.

Zdroj: www.osobnosti.cz

mojitek

Film Vzpomínky na budoucnost byl natočen podle stejnojmenné knihy E.v Danikena.On film ale samozřejmě nerežíroval a zajímavostí je,že se Danikenovi film vůbec nelíbil(není myšleno umělecky,ale spíš obsahově).Jinak musím oponovat Mosojovi-L.Souček-zaplaťpánbůh za něj,ale že by napsal knihu lepší-to ne.Mimoto Daniken nenapsal jen tu jednu,bylo jich víc,a na rozdíl od jeho kritiků na zkoumaných místech opravdu bádal.Není na škodu si nějaké knihy od něj přečíst a zamyslet se ..