Ewíík

Jaké filmy by ste mi doporučily … jakékoliv? Děkuju

Nejlepší odpověď
Berušinka

Gorily v mlze, Napola – Hitlerova elita, Kosmetička a zvíře, Neuvěřitelná cesta, Avatar, Harry Potter, Ratatouille, Pan a paní Smithovi, My děti za stanice ZOO atd … napsala jsem několik žánrů …

Další odpovědi
Nikkol

Já miluju Příběhy obyčejného šílenství

gnosis

jedna ruka netleska (pro zasmani), potomci lidi (pro povedenou akci), pozemstan (pro zamysleni). film na chlastani s kamosema bych doporucil treba Eurotrip.

iceT

Den Triffidů,Božský Evan,Solomon Kane,Poseidon,Deník jedné lásky.