monika15

Jaké faktory Vás ovlivňují při výběru zaměstnavatele?

Dobrý den,
jsem studentkou Vysoké školy ekonomické v Praze a zpracovávám diplomovou práci na téma atraktivity zaměstnavatele pohledem různých generací. Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku, který slouží jako podklad pro praktickou část diplomové práce. Předem děkuji za každé vyplnění, moc mi tím pomůžete.
Zde je odkaz na dotazník: https://forms­.gle/cnJjVnLY­iz2E6wWH9

Nejlepší odpověď
Rokio

U mě je to pohlaví, věk, vztahy k zaměstnancům a vztah k práci.

Mám rád, pokud je nadřízená žena, ideálně ve středním věku, mající dobré vztahy k podřízeným, která má zkušenosti s prací dělníků.

Další odpovědi
elkon

Za svůj dlouhý život jsem měnil zaměstnavatele jen dvakrát. Samozřejmě, že šlo také o prostředí, ale hlavní důvod byly peníze. Bylo to vždy k lepšímu.

Justin1

Pro mě je důležité, aby zaměstnavatel nabízel dlouhodobou spolupráci, ne jenom projekt na pár měsíců, po kterém by se muselo znovu řešit, kde budu pracovat. Taky je důležité, aby sledoval aktuální trendy a umožnil mi s nimi držet krok. Musí počítat s tím, že ten, kdo k němu nastupuje, ještě nemá takové zkušenosti jako ten, kdo už u něj pracuje dlouho. Oceňuji možnost spolupracovat s někým, od koho se něco naučím. Nemám rád, když spolupráce funguje tak, že nedostanu nějakou důležitou informaci a potom mi někdo vyčítá, že tu informaci nemám, nechce uznat můj argument, že jsem tu informaci nedostal, a trvá na tom, že když mi o tom neřekl, neznamená to, že ta informace neexistuje. V současné době je pro mě navíc důležitá možnost pracovat vzdáleně.

paul1

Mně vždy lákaly pracoviště s pružnou pracovní dobou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

monika15

Pokud byste si našli chvilku volného času k vyplnění mého dotazníku, byla bych moc vděčná. Zde je odkaz: https://forms­.gle/C8cos49Gm3D1nVxE8