Jaké exotické koření používáte do jídel nejraději?

Nechápu,kterej chytrák to zase smazal.Přiznáš se?
Co na tý otázce bylo tak závadného?
Ptal jsem se na Adžiku a čubricu.
Máte někdo s tímto kořním zkušenosti?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Čubřici jsme objevili nedávno. Zvláštní, ale dobrá chuť. Vyjmenovat všechny které používáme je na dlouho. Prostě takové, které se používá v asijské kuchyni.

Další odpovědi
dědapetr

Adžiku používám na maso hlavně skopové a čubricu na zeleninu,adžika a i čubrica jsou směsi koření.Víc raději používám normální nemíchané koření všeho druhu.

RyuzakiKate

Mám ráda směs garam masala. Doma mám ještě i třeba kurkumu, hořčičné semínko, kajenský pepř nebo římský kmín. To když se rozhodnu vyzkoušet něco z krišňácké kuchyně.