bolak

Jaké existují všechny důvody, kvůli kterým lze přerušit fotbalové utkání?

Doplňuji:
odpomass: já to nechci spočítat :), stačí vypsat všechny případy…

třeba mi není jasný, jak je možný že se za týhle situace pořád ještě hrálo > http://www.lou­pak.cz/video/spor­t/14658-nejobtiznejsi-rohovy-kop

já vím, není to liga mistrů, ale todle už je přecijenom trochu moc :) (i na kazachstán)

Odpovědi
odpomass

Nespočitatelně. Všechny, kvůli kterým nelze ve hře pokračovat, nebo všechny mimo pravidla, kvůli kterým by byl výsledek utkání ovlivněný.