Packal

Jaké existují 3D programy?

Jaké existují programy, pomocí kterých se dá vytvořit 3D model něčeho(třeba vlka), a mohl by se stáhnout online(zdarma) z internetu?
Prosím tedy o názvy popř. odkazy.
Doplňuji:
A pokud možno, tak nejlépe v češtině a nějaký jednoduchý…

Odpovědi
vaclavka222

blender

huxa

3D cad, inventor, je toho hodně

fifik :-D

sweet home 3D

Cooldan456

Cinema 4D ale je že je tam napsané 4D to je jedno

klapalfr

Já bych možná ještě doplnil SketchUp. Ten má mimo jiné i verzi, která je zdarma. Sám jsem si v něm zkoušel vytvářet nějaké modely pro 3D tisk, ale zjistil jsem, že to je nad mé síly. Raději tedy zůstávám u 3D modelů stažených z internetu. Přecejen webů, odkud je možné je stáhnout je dnes hned celá řada, viz například https://sharpla­yers.cz/kde-hledat-3d-modely-pro-tisk-v-roce-2020/