Rezi

Jaké existovaly americké indiánské kmeny?

Nejlepší odpověď
annas

Chybí slůvka – prosím o odpověď. Děkuji za ni.

Indiánské kmeny Severní Ameriky
Ajovové
Apačové
Arapahové

Huroni

Irokézové

Makahové

Pobřežní Sališové
Pónýové

Siouxové
Squamish
Sutajové

Tlingitové
Tongva

Čerokíové
Činukové

Šajeni
Doplňuji:
Kupkino, napište své připomínky do Wikipedie a doplňte do ní další informace. Poděkují Vám za vstřícnost.
Já jsem jen okopírovala.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­tegorie:Indi%C3%A1ns­k%C3%A9_kmeny_Se­vern%C3%AD_Ame­riky

Další odpovědi
rynek878

Vážené dámy,dejte si pozor na srážky,nejhorší srážka je totiž s blbcem,ignorantem a debilem,tak děvčata POZOR !!!!!!!!!!!!!!
Snad všichni víte co myslím?

kupkina

Namátkou mi chybí Abenakové, Cimšjanové, Delavarové, Čipevajové …
Navíc se mi zdá, že annas míchá jabka s hruškama, protože ve svém výběrovém přehledu má jak kmeny, tak i skupiny kmenů.
Ano, nemyslíme, kopírujeme.
A hlavně neměříme stejným metrem, plácneme sem nějaký seznam, který neprostodujeme a dostaneme „zasloužené“ palečky, které jsou u jiných trnem v oku.
Ale je pravda, že pokud má tazatelka opravdový zájem, tak když poskytnutou informaci řádně profiltruje, dostane aspoň kapičku pravdy. Mohla by se dočkat i daleko horšího seznamu.

rynek878

být Vámi děvčata,tak mne může urazit pouze inteligent,ale v tomto případě to ale vůbec,ale vůbec nehrozí.

kropitko

Máte pravdu Rynku,na takovéhle provokace je lepší vůbec nereagovat,je pravdou,že nejhorší srážka je s blbcem.

kropitko

kupkino,hlavně přemýšlejte v první řadě vy,než někoho napadnete.

annas

Kupkino, hlavně že Vy jste vždy přemýšlela, když jste dávala body za nesprávné nebo neúplné odpovědi.
Už jsem Vám psala – jednáte stylem, že nejlepší obrana je útok.

annas

Mám uvést stránky, na nichž jste ohodnotila zcela chybné odpovědi? Určitě dobře víte, které to jsou. Takže neútočte.

kupkina

Pokud dobře vím, tak tady se nehodnotí chybné nebo správné odpovědi, ale užitečné. I chybná odpověď může být užitečná. Takže směle do díla.

annas

Protiřečíte si. V čem je chybná odpověď užitečná?

kropitko

Annas Vy si s kupkinou tykáte??

annas

Ne. S Kupkinou si netykám, ani nemám zájem.

kupkina

Nejdřív si odpověz na otázku, kolik jsi dala správných neužitečných odpovědí.

kropitko

Proč by správné odpovědi měly být neužitečné??? Co je to za bláboly. Takže podle Vás kupkino jsou špatné odpovědi užitečnější,než ty správné.???…A sakra proč Annas tykáte? Vy jste spolu pásly ????
Svým chováním a názorama mi připomínáte přítelkyni mého ex…ta je blbá a ještě si myslí,jak je chytrá.

annas

Připouštím, že jsem při své odpovědi zvolila ne zcela vhodný zdroj. Existují určitě vhodnější zdroje. Stalo se.
Jenže útok Kupkiny byl neadekvátní. Je si dobře vědomá toho, proč si vybírá jedince, kteří se občas zmínili o tom, že naděluje body jen jednomu uživateli. V tomto případě jí samozřejmě nevadilo, že odpovědi dotyčného byly občas nesprávné. Pro ni prý však byly užitečné. Pro každého jiné měřítko.
Končím citátem: Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví (Seneca).

kropitko

Annas o to vůbec nejde,myslím tím,že jste zvolila špatný zdroj,z kterého mohly případně vyplynout neúplné informace,tady jde v první řadě o netaktní až arogantní chování kupkiny. Pokud znala správnější,uži­tečnější odpověď,tak měla odpovědět sama a nenapadat jiného uživatele za neúplnou odpověď. Myslím,že tento servr nebyl stvořen proto,aby se tu lidi napadali. Já někdy odpovím správně,někdy neúplně a někdy úplně blbě…co si budeme povídat??? Lidi chybují. Ale nemám ráda,když si někdo svojí za svým názorem jako kupkina,která sice odpovídá,ale je jí jedno,na co, a jak??,!! Zavolejte si kupkino na pomoc, hambace, grupeto ,mistrcsu, chlubnu a jim podobné.Takhle to děláte vždy,když vám dojdou argumenty…ave­..náčelník domluvil,jste trapná,stejně jako všechny ostatní,kteří se tu neustále naváží do lidí,kteří na rozdíl od vás mají nějaké vědomosti,to,že někdo použije odkaz,neznamená,že v danném oboru nemá žádné vědomosti. Pro příště važte svoje slova. A znova upozorňuji na to,že nevím,kde berete tu drzost si z někým tykat,mě to taky někdy ujede,ale je to tehdy,když si myslím,že je uživatel o hodně mladší než já případně v případě,že už mezi mnou a dotyčným proběhly diskuze,které měly úroveň::::!!!Pr­oboha opakuji se,ale myslete!

kupkina

Z té přemíry interpunkce se mi ježí kůže. Až se zklidníš, dej vědět.

annas

Kropítko, děkuji. Vím, že Vás rovněž uživatelka kritizovala -
kvůli stejnému důvodu, o němž jsem se zmínila.

kropitko

co je užitečného na chybné odpovědi??,