petka.s

Jaké druhy šperků nosíte nejraději?

otazka pro ženy

Odpovědi
Drap

Nejraději žádné.

hapiky

Šperky nosí ti, kteří mají potřebu se předvádět.

Adet

Prsteny

mosoj

Valoun zlata, nebo 100 karátový diamant. Nosím je ale do banky.

chomcho88

Jmenuji se Eng.Denis Ham, z USA, viděl jsem váš profil na „Odpovědi.cz“ a líbilo se mi vás, prosím, mám několik velmi důležitých, abych vám to řekl, je to něco, co vám velmi prospěje, prosím, okamžitě odpovězte, můj soukromý e-mailová adresa na adrese: denishamxx@gmail.com je to velmi důležité díky
Denis

My names are  Eng.Denis Ham, from USA, I saw your profile on „odpovedi.cz“ and I liked you , please I have some very important to tell you , it is something very beneficiary to you please reply immediately , to my private email address at : denishamxx@gmail.com it is very important thanks
Denis